O NÁS

V červenci 2018 to všechno začalo. Naše první taneční party pod širým nebem ve volnočasovém areálu Rolava v Karlových Varech.
Přestože se DJingu, party’s a moderování věnujeme přes 20 let, tak tento formát byl nový a okamžitě se setkal s obrovskou vlnou zájmu a superlativ.

Jak to všechno vzniklo 

Nadšenec pro zábavu, DJ MIKE spojil síly s kolegy DJ’s z regionu, a uskutečnil v roce 2018 první party tohoto typu na Rolavě v Karlových Varech, ještě pod názvem Dance Party. Velká taneční party pod širým nebem, zastřešené podium, světelná show - nic podobného tu doposud ještě nebylo. Jednalo se tak vlastně o vůbec první party tohoto typu v Karlových Varech.

Pro velký úspěch se party opakovala i v roce 2019 a přidali jsme nově i 80´-90´Party.  O našich party se začalo mluvit v celém regionu. Rázem se i z vesnických diskoték přes noc staly najednou Dance party. A to byl důvod, proč jsme se rozhodli pro změnu názvu od roku 2020 na DANCEPARADE.

Kdo je vlastně DJ MIKE

DJ MIKE má více než 20letými zkušenostmi, kdy rozjel legendární diskotéku v Karlových Varech Irská (Racek), dále působil jako DJ známého Karlovarského M-Klubu Tašovice, diskotéce Cinema či klubu Tomares. V neposlední řadě je majitelem obsáhle vybavené zvukové a světelné aparatury.