KONCEPT DANCEPARADE

Mix nenapodobitelného zážitku taneční klubové party nebo 80’s – 90’s party, v kombinaci s lokalitou s nezapomenutelnou atmosférou, navíc pod širým nebem přinesl navíc v roce 2020 ještě jednu výhodu oproti klubům - mohli jsme na otevřeném prostranství, i přes veškerá omezení spojená s Covid-19, udělat akce pro 1 000 lidí
Ano, je to méně, než kolik lidí mělo zájem o vstupenky, ale i my respektujeme vládní opatření.  

A když říkáme taneční party, myslíme takovou, na které si opravdu rádi zatancujete.

Koncept našich party není nějaká technoparty. Jedná se o hudební program, který oslovuje všechny věkové kategorie, dle programu dané akce.
Naše 80´-90´ PARTY osloví fanoušky hudby minulého století, tedy ve věku 30 – 50 let, oproti tomu CLUB PARTY pro změnu zase všechny, kteří mají rádi současnou taneční scénu, zpravidla od 20 let.

Ať se jedná o Club Party nebo 80’s – 90’s paty, tak v rámci programu vystoupí většinou 4-6 DJ‘s, každý se svým speciálně připraveným tanečním setem právě pro naši akci. 

DANCEPARADE jsou akce na klíč.

Dovezeme zastřešené podium, zvukovou a světelnou show, LED obrazovky, taneční skupinu a celý doprovodný program včetně DJ‘s.
Jedná o večerní program, který začíná mezi 18-20.h a pokračuje do pozdních nočních hodin. Součástí programu je kompletní zajištění cateringu a nápojového servisu.

Více info se průběžně dozvíte na našich sociálních sítích…


GALERIE