KONCEPT DANCEPARADE

Mix nenapodobitelného zážitku taneční klubové párty nebo 80’s – 90’s party, v kombinaci s lokalitou s nezapomenutelnou atmosférou, navíc pod širým nebem.

A když říkáme taneční party, myslíme takovou, na které si opravdu rádi zatancujete, pobavíte a seznámíte.

Koncept našich party není nějaká technoparty. Jedná se o hudební program, který oslovuje všechny věkové kategorie, dle programu dané akce.
Naše 80´-90´ PARTY osloví fanoušky hudby minulého století, tedy ve věku 30 – 50 let, oproti tomu CLUB PARTY pro změnu zase všechny, kteří mají rádi současnou taneční scénu, zpravidla od 20 let.

Ať se jedná o Club Party nebo 80’s – 90’s paty, tak v rámci programu vystoupí většinou 4-6 DJ‘s, každý se svým speciálně připraveným tanečním setem a v některých případech i host večera v živém vystoupení. 

Jedná se ve větší míře o venkovní akce od poloviny jara do konce léta a nově v posledních letech přes chladnější měsíce a v zimě i vnitřní akce (kulturní domy nebo kluby).

DANCEPARADE CZ jsou kompletní akce na klíč, vše je možné po domluvě pro danou akci zařídit.

Dovezeme zastřešené podium, zvukovou a světelnou show, LED obrazovky, live vystoupení a celý doprovodný program včetně DJ‘s.
Jedná se o večerní program, který začíná mezi 18-20.hodinou a pokračuje do pozdních nočních hodin. Součástí programu je kompletní zajištění cateringu a nápojového servisu.

Více info se průběžně dozvíte na našich sociálních sítích…


GALERIE